Březen 2010

Sestav si desing ! 0.1

31. března 2010 v 21:54 | Adeline*

Je tady první : Sestav si desing..
Jedná se o mojí výrobu kterou ale můžeš dát na blog i bez uvedení zdroje!

Nápis:
Tento nápis si dáš do volitelného horního boxu!
www.adeli-ne.blog.cz
Okraje:
www.adeli-ne.blog.cz
Pokud chceš vidět jak celý sestavený desing vypadá jukni : www.testka.blog.cz

NÁZOR : Dominika Myslivcová

31. března 2010 v 17:51 | Adeline*

Dominika Myslivcová

POD PEREXEM OTEVŘENÝ NÁZOR!

Svátek debilů aneb velikonoce xD

31. března 2010 v 17:23 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
HOJTÉ ...
Táák už se vám konečně budu věnovat! Tenhle kusákovej "týden" byl fakt mazeckej! Musela jsem se hrozně moc učit abych nedostala nějakou blbou známku a neposrali se mi celý dny volna ! Nakonec je všecko okey.. Zítra bych měl odjet ke kámošce ( some-thing.blog.cz ) a v pátek bych měla jet ještě s kámojdou do Práglu ! Sna d se nic nezměnilo.. Dál! Blížej s velikonoce! Wuáá nesnáším velikonoce.. Čím sem starší tím víc si uvědomuju jak moc debilní svátek to je! Stejně co tím chceme dokázat!? OSLAVUJEME SMRT BOHA! hnuus..

Jelikoož.. Kozlík ťuká na dveře xD

29. března 2010 v 19:24 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Dneská  nemám vůbec psavou!!! KRÁSTKEJ ČLÁNEK !!! a bez pixelek pokud si to na konci nerozmyslím!
Dneska jsem si užila úplně luxusní výtvarku! S Terkou Červenou a dalšíma holčinama! Bylo to prostě senzační! Připravuju si výchovnej program pro svýho psa! DEBIL POŘÁD NĚKAM ZDRHÁ! KRYTÍ TOTÁLNÍ PROPADÁK :( Ebi to nějak nezvládla takže z toho nic nebude! No a koneec nemám náladu pááp.. :)

Závislá =0*

27. března 2010 v 20:14 | Adeline*
Tyhle písničky přímo žeru :) Krásně se u nich přemýšlí :)Založeno a teď ještě tohle.. :D

27. března 2010 v 20:09 | Adeline*
||adeli-*.blog.cz||♥|| :D
Lídíí dneska je teda opravdu den! Mám dneska nějakou lítačkuna počítači.. Chci si založit ten blog na ty komixy a pak mi to tam píše že 19-1.gif image by Saliskocelej blog.cz je zavirovanej !19-1.gif image by Salisko Sem mohla zhebnout! Tak jdu dál.. Jdu to dát přes Exproder a tady hovno.. tak pak opera a taky mi to tam píše zavirovaný! Konečně jsem se sem dostala.. Chci jen říct že zejtra jedem na to krytí s tou mojí hubkou 17-2.gif image by SaliskoEbi.. je úplně střelená a na procházkách zdrhá a hledá partnery! Tak se snad uklidní po tiom krytí ! To bude mazec vám povim! Hrozně se těšímAzarento por natureza.. Ta opaní nám odřekla na sobotu!

Chci dělat komixy xD

27. března 2010 v 11:33 | Adeline*
A je to tady zase! Zase fotím komixy :P th2 :D né asi? Takže mám další komix nafocenej a chci ho sem hodit! Joo to zvládnu.. pozor! založím na to novej blog!! :D

Shakespeara hitparáda citátů..♥

27. března 2010 v 11:00 | Adeline*
Musíte uznat že je to umění.. Jsem z toho úplně "voddělaná"
Nejkrásnější na těchto citátech je to, že si každý vysvětlí podle svého.. Každý vidí tyto citáty úplně jinak.. Je to rozmanitost lidí a jejich mozku.. Ten člověk byl jeden z těch co měl představivost a rozum!

1) Hluboký pád přivodí často největší štěstí.
2) Ten, který umí srdce vyrvat lvu, též snadno srdce ženy nedobude.
3) Kolik pěkných bytostí tu je !
Jak krásné je lidstvo !
4) Láska je jako děcko, touží po všem, co má na očích.
5) Mít rád je víc, než milovat.
6) Jsou bolesti, v nichž člověk pouze sám si může pomoci, a silné srdce se chce jen na svou sílu spolehnout.
7) Pozemská moc se Boží podobá, když spravedlnost mírněna je milostí.
8) Kolik pěkných bytostí tu je !
Jak krásné je lidstvo !
9) Jsme podřízení času. Čas velí: VPŘED!
10) Nejsem příliš nemocný, ještě o tom mohu mluvit.

ZÁVĚREČNÉ UPOZORNĚNÍ:
Berte na vědomí že tento článek napsala a připravila Adeline* majitelka tohoto blogu! ( www.adeli-ne.blog.cz ) Tyto dokumenty jsou zkopírovány a potom přepsány do tohoto článku. nepřeji si žádné kopírování! Pokud tento článek budeš kopírovat tak ano ale pouze s mým zdrojem!

Narozeninky :D

27. března 2010 v 10:24 | Adeline*
www.adeli-ne*.blog.cz
Táák jsem konečně na blogu!laugh-2.gif image by Salisko
Věřejná omluva : Moc se všem omlouvám 25.3. jsem měla narozky a tak jsem prostě slavila. Navíc jsem dostala simse a tak jsem to chtěla celý prozkoumat! Jo a dál ! Jsem totálně zažraná do knížky My děti ze stanice ZOO. Pořád to čtu a je to hrozně návikovýi_0714.gif image by Salisko. Ty feťáci prostě hrůůza. Táák.. Dneska půjdu určitě na 100 %2cqbepi.gif image by Lowinka na affs ! Protože jsem tu asi 2?3? dny nebyla 2cqbepi.gif image by Lowinka? hm?! Děsný! Dál určitě něco dalšího tady napíšu k těm záhadám a k té magii ! ČTU ENIGMU.. děsný! Hrozně prostě strašný fakta světa ! Nějak mě to teď láká.. Chystám nevoj dess.. Zase nějakej nápisek na nic jinýho nemám! Pokud mi někdo nechcete udělat dess.. Jdu na affka !

Všecko klape jako podpadky xD

23. března 2010 v 19:49 | Adeline*
|| www.adeli-ne*.blog.cz||♥||
Zdravím všechny muže, ženy, zvířata..laugh-2.gif image by Salisko
i_0714.gif image by SaliskoDneska fákt happy day! Všechno mi vychází ! Takže dneska byl mladý divák to je klub a vymetáme19-1.gif image by Salisko divadla ne? No a mě bylo blběAzarento por natureza takže směr domů. Odpoledne jsem ležela a nic nedělala mě bylo ták blbě ! Pak teda chvilka učeníhappy-3.gif image by Salisko né asi? Aby se neřeklo jedním okem v knížce a v druhym u telky .. a potom se mi teda udělalo líp takže jsem byla celý odpolední-večerní čas venku na zahradě s Ebi. Prdelka moje! icon_35.gif image by SaliskoKRYTÍ VYŠLOicon_35.gif image by Salisko! vyrážíme v sobotu a v létě už čekujte holátka! prostě happy ne..? jo a dneska bestovní počasí ♥ venku! sem si vzala jen mikču a šla :):) happy..