NÁZOR : Dominika Myslivcová

31. března 2010 v 17:51 | Adeline*

Dominika Myslivcová

POD PEREXEM OTEVŘENÝ NÁZOR!

Jméno Dominika Myslivcová tenkrát neznamenalo nic. Teprve až Dominika vyrostla tak jí párkrát její matka vyfotila a někam doporučila.. Pak se z Dominičky stala hvězda..

Dominika Myslivcová - Na první pohled překrásná dívka která má luxusní fotografie jak pro modelku. Fotí si různě kampaně a žije svůj bárbínský život.....? Máma z ní vychovala babínku a teď si může tleskat! KAŽDÝ TO VIDÍME ÚPLNĚ JINAK!

MŮJ NÁZOR:
Podle mě by se Dominika nikdy nestala "modelkou" jakou je dnes kdyby nebylo její mámy. Holky které jsou mnohdy krásnější než Dominika se snaží proslavit a třeba ani nejsou hloupé a nejde jim jen o modeling ale také o to něco si v životě zkusit - TO NEMAJÍ TAK JEDNODUCHÉ! Musí na to tvrdě dřít! Zatímco Dominika se párkrát postaví před mámin objektiv máma udělá snímky a pak jí doporučí dál! Až si třeba Dominika dělá kalendář! Tohle podle mě není spravedlivé! Nikdo Dominiku neznáme ale většinou tyhle holky co rády radí bývají úplné blbky! Nemá cenu si tady něco psát jen tak do blba ale je to fakt. Že někteří lidé mají rodiče které je vytáhnou až na samý vrchol. Vůbec bych se nedivila kdyby Dominika byla za dva roky v České miss..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kroketa Kroketa | Web | 16. srpna 2011 v 15:31 | Reagovat

protekční spratek no!
ale co se dá dělat!dějou se i mnohem horší nespravedlnosti než tohle...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama