Duben 2010

Autorské blogy aneb něco jak ten můj !

30. dubna 2010 v 18:16 | Adeline*

Musím to napsat.. ( i když jdu přes mrtvoly)

Takže..
Našla jsem plno článků o blogu typu "autorský" každý má na to jiný názor ale já jsem si o tomto typu blogu něco málo přečetla a už vím docela přesně co to je autorský blog !
AUTORSKÝ BLOG JE :
1) blog jedině s vaší tvorbou
2) většinou se jedná o umělecky zaměřený blog

Autorský blog rozhodně není blog o majitelkách :) to je blog takzvaně osobní !
TAKŽE MILÉ ZLATÉ :) ráda si hraju na chytrou ale Terka Červená rozjela článek o tomto typu blogu :) a jak to tak u jiných slečen čtu :D zamlží se mi před očima :)

(POZNÁMKA: OSOBNÍ VS. AUTORSKÝ !!! DESTE SI POZOR NA ROZDÍL)

ZÍTRA !!! zbytečne umírají nezadané dívky !!!

30. dubna 2010 v 17:14 | Adeline*

ZÍTRA! Zbytečně umře tolik nezadaných dívek !
ještě že je to jen kec :)
**
Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.
Ingrid Bergmanová
**

Jinak dneska byly ty čarodějnice :) a bylo to skvělý i když .. Jsem na sobě měla paruku po který se mi nehorázně zapařila hlava a hrozně to svědí :D a ztratila jsem svoje skvělý zuby :\:\ Hrála jsem simse.. a uvědomila jsem si že život nebude pořád tak skvělej jako je teď.. Jednou vyjdu (pokud mi to bude dopřáno) a všechno to krásný na základce skončí a já budu začínat od znova.. budu mít jen sebe a svůj foťák.. Do školy jsem si fo´ták v životě nevzala :) ale dnešní doba ! Mláděž kouří, fetuje, chlastá a dělá jiné věci špatného původu.. TAKÉ BOHUŽEL KRADE.. ano já mám i takovou zkušenost ! Ztratilo se mi 350,- korun českých z mé peněženky :) a dokonce jsem měla vypáčenou skříňku :) lidi jsou dneska opravdu hnusný ! NIČIT A BRÁT !!
**
a jsem bez kluka ! :'( a mrzí mě to kdyby si to četl ! Je na mě opravdu starej ;( a já to respektuju ! a tsejně to bylo krásný .. navždy tě budu milovat..
( chodila jsem s tím krásným šamponkem z mých snů)
POTOM STAČILO.. už jen málo..
MILUJU TĚ !!!
PRO NĚJ ♥ : miluju tě ! Ten jeden krásnej den s tebou byl úžasnej.. (fotky mám ale nechci aby jste ho viděli když už je po všem) vydrželo nám to asi 2 dny ? ANI NA FB jsme si to nedali ! CHYBÍŠ MI ! a ten krásnej puntík za vším.. JEDNOU BUDU ZASE TVŮJ ! :*:*:* a já zase budu tvoje ! ale až nám bude tak 17 a 21 ? :) MILUJÍCÍ !!!
bylo to překrásné !!
**
V ŽIVOTĚ jsem neměla snad krásnějšího kluka než jeho :) a já moc už na vztahy nejsem !!

Plaší slepice bublifukem..

29. dubna 2010 v 19:36 | Adeline*

Plaší slepice bublifukem ! ANO opravdu !
a věřte tomu ! Já to používám jako odháněč abych se za nima vůbec dostala ;) a je to bomba! protože se bojej jak já nevim co :D Opravdu vřele doporučuji :) Dneska jsem se rozhodla napsat obsáhlejší článek ale já nevím co mám psát ! Mám plno drbů ze školy.. Jsem takovej drbovej dealer :D aby mě nečapli co ? Dneska pracáky s nima! a HLAVNĚ S NÍM ♥ miluju ho a je krásně krásnej a dokonalej :) hééj doufám že si to přečtou holky ze školy :P:P

Pořád když sem nerv tak si říkál holka " No stress" :) a tu písničku stále víc ♥

Píšu jak nedonošená puberťačka co má obřího beďara na nose :D já vím.. sem divná ! Pořád si hraju na objektivní a všehostranou holku :) co prostě miluje svůj foťák :)
**
Problém ! Já miluju svůj foťák ale v sobě mám tu neusazenou pubertální výlevačku která miluje ty barevný desingy a všechny ty cutéskový pixeláže apod. :D ale já si to prostě nedovolím to sem dát.. Říkám si vždy když někam jdu ! "Dnes vyfotíš něco co tě pošle dál" a ono prd ! Jsem nevyrovnaná s tím jak vypadám a jak mě bere jedna slečna od nás ze třídy :( a jak se to všechno točí a točí.. Máma nějaká nemocná.. otec měl prasklou plíci, máma jde za chvilku na operaci ! Říkám si co bude pak ? Co když se něco nepodaří! Všecko se mi v mým životě daří !! Všecko všecičko ! a teď prostě ta blána nevyjde ! Ještě jsem si ani jednou nic nezlomila ! Žádnej vážnej úraz a tak.. Co když jsem svý šance vyčerpala ? Co když..
RADŠI NA TO ANI NEMYSLET!
vĚŘTE MI JE 19:30 A JÁ TENHLE článek píšu už od 17:35 :) a pořád mě něco novýho napadá! Něco sem ještě dodávám do toho si píšu s klukem kterýho jsem celý svůj život milovala a teď od něj poslouchám jak ta Plač. (jméno) krásně líbá a jak jí miluje :( Jsem na dně ale já se odrazíma až do nebe.. Mám úžasnou fotku která mě teda popohnala asi o 5 cenťáků ale přece jsem se hla z místa !!
**
Nepřeju si aby na mém blogu byly věci které má každá 3 majitelka na blogu.. Proto fotím, proto píšu, proto prostě proto :) a já chci aby můj blgo byl supr ! Dess se mi líbí ale jeho obsah ?

VĚŘTE !
fotky mě sem nebyví nahrávat !! je to děs.. každá fotka trvá půl hodiny! a to je vyčerpanej čas mý hodinky na kompu :D a já na to nemám sílu.. jsem febačka jak sviňák a pořád si stěžuju že nechci do školy ! Do prdele co to zen bůh nahoře dělá ? Cejtím se jak závislá! Pořád přemýšlím o tom co bych mohla vyfotit :) a druhý den všechno co jsem vymyslela vyfotím :) Jsem dobrá ale občas nehorázně blbá :D a teď tady píšu takový kretenismy že se to ani nedá popsat..

Vaše MILÁ Adeline*

Líbí ? mě ano a moc ! MILUJÍCÍ zelenou

28. dubna 2010 v 12:16 | Adeline*
Kolik pěkných bytostí tu je !
Jak krásné je lidstvo !
KROMĚ ADELINE* !!!
Líbí se vám dess ? Mě ano a to tak že mooc ! Nedal vůbec žádnou práci ;) protože mě už to jako práce nepříjde ! DOSLOVA ! miluju PhotoFilter ! a to tak že moc !! Dneska jsem byla opět doma ;) ale nehajala jsem.. dnes se starám o mamču ;) je nemocná :( fakt je jí blbě pořád blinká ! Stala se ze mě uklizečka hajzlíků ! Pořád chodím se štětkou :D Luxusní ♥ Ráno Ebi honila srnky :\ rawww nevzala jsem si foťák :\ rawww byly by to úžasný záběry :) ale fotila jsem slepice :) a udělám z toho kolekci ! asi nejspíš :) LUBAN to je kabrňák :D jak špulíí :D to asi nepoberete.. Půjdu pařit simse :D Úplně luxusní rodina mi včera vznikla.. Nahrávám to na mojí budoucí rodinu :) nějak takhle to chci mít.. Podvádět manžela a mít díky spirále mimozemský dítě :D Joj to bude veselo.. Manžel bude hoodnej a bude vydělávat penízky.. Já pojedu na dovču na kanáry a jemu tam nechám jeho dvě nemanželký děti :) rááww takovej chci život..

BACHÁÁ MÁM NOVÉ SLOVO OD KÁMOŠŮ Z AMERIKY !! LUMFAO.. SMÍCHY PADÁM NA PRDEL :D používám na sto procent !! :)

JO A ten obrázek co máte vlevo jsem opravdu já :P nelekejte se ! doufám že vás to neodradí od čtení mých stupidních a bezmyšlenkovitých článků které píšu skoro ve stavu transu jak uvažuji o tom debilním životě.. a o různých citátech :)

Odkazová ikonka

28. dubna 2010 v 11:44 | Adeline*

Pozvánka ! OTEVŘENA DALŠÍ GALERIE !!!

27. dubna 2010 v 19:45 | Adeline*
Zabij mě, polib mě :-* jeden z opravdu povedených
ZVU VÁS DO MÉ NOVÉ GALERIE !!!
Už dlouho a velice pečlivě vyrábím nápisky, desingy a vůbec další věci.. Rozhodla jsem se tedy založit galerii mých výtvorů !! Tímto vás zvu do mé galerie plné mých nápisků! KTERÉ JSEM : dělala pro kámošky které blogovaly, pro blogy, pro můj bývalý blog ale i další.. Najdete tam i snad 2? desingy ze starého blogu !


PŘENES DO GALERIE !!!

HODNOŤ BEZ MEZÍ !!! řekni mi že je to všechno hnusný a jdi ! Mě se to páčí :-* teda něco..

TEN NÁPIS NAHOŘE :-* TEN SE MI LÍBÍ NEJVÍC!!

ANI SE NEPTEJ.. a co ? :D radši ho*no.. a cože ?? :D asi taak nee ? :D omg ty máš ránu :D to vím i bez tebe :D debile :P:P

27. dubna 2010 v 14:39 | Adeline*
Takže jako já vám radši mlčím x( !
I když se nemocná tak jsem mámě barvila hlavu :D zbyla barva tak jako že mi to dá máma na odrosty :( ty odrosty chytly zrzavě :( a vypadá to jako že jsem se snad úplně pomátla.. Jsem v nervním stavu co s tím budu do zítřka dělat :D stím se nemůžu ve škole ukázat :D
CO ŘÍKÁTE NA TU FOTKU ? :D MÁM JÍ TADY V ČLÁNKU A V DESSU je to luxusní podle mě.. ani nevíte co to je válet se po poli v pozici "bobík" a ještě fotit tuhle nádhernou fotku.. Nějak mě to focení zmáhá.. stejně mě to mega mooc baví :) a ta grafika ta teď taky.. photofilter dostal nový směr.. efektivní grafika :D ale radši to sem ještě házet nebudu aby jste se :D to máte jedno.. protože jsem vážně spokojená s novým dessem :) tak ho tu nechám a budu držet celé tělo aby se nerozhodlo dělat další ! Ty nápisy :) nuunuu :D krásné.. jinak řádí nový vir :\ a táta má nějaké kecy baych si dávala pozor.. ty anti-viráky jsou úplně debilní :D

Vaše MILÁ Adeline*
sem hvězda parketu.. i lina :P:P

26. dubna 2010 v 20:03 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Čauky ..
Dneska jsem pořídila nádherný fotky :D srdíčkový.. takže na prvního se je na co těšit..! Teď blog asi nebudu moc stíhat sem nemocná.. Hrozný.. Takže jenom bleskovej článek před odchodem do postele. Aspoň jsem vytáhla tenhle nápis "drem" kterej mě už asi půl roku láká k použití.. :) Tak se tu mějte fanfáskově. :)

Nápis : Anything is posibble << Nic není nemožné

25. dubna 2010 v 16:43 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Program: PhotoFilter
Použité soubory  : růžový motýl ( flicker ) + písmo

BY ! www.adeli-ne.blog.cz
"Nic není nemožné"


Bublina ♥

25. dubna 2010 v 11:40 | Adeline*
Musím jí sem dát ! :) Protože se mi mooc líbí :)
to jsem fotila já a tak nekopírujte !!!