Co všechno si člověk přiveze z Adrenalinového víkendu ? :D

25. dubna 2010 v 10:56 | Adeline*
www.adeli-ne*.blog.cz

Co všechno si člověk může přivést z adrenalinového víkendu ?

Nebojte nepřivezla jsem si Disco brouka ani jiný brebery :D a to si neberte nějak vážně je mi 13 ! a nejsem tak blbá :D abych no vy víte co.. :D stupidní myšlenka :D
Jenom jsem si přivezla "rýmičku" kvůli který jsem ihned zalehla jako nějakej citlivej chlap. Bolí mě v krku a je mi vážně dobře! Ani nemám sílu čekat až se mi sem načte fotka! Tak jsem vložila jen nápis Smail :)

Jinak bylo to fákt cajkovní ! Vylezla jsem i se svojí velkou prdelí na horolezeckou stěnu a pak skočila ze žebříku kterej měl asi 6 metrů. Okolo sebe horolezeckou výbavu zvanou sedák.. a jištěná lanem :) dole chlap který mě jistil měl v hlavě asi jenom plechovku od koly protože jsem se málem rozmázla. Skočila jsem to 2x a bohatě jsem si to užila. Nakonec nějaký míčový hry s krásnejma klukama :-* a už jako konečná rafty ve vodě která měla asi 8° stupňů ! Na raftech na mě každej řval ať zaberu a já se prostě hrozně chechtala :D nešlo jinak.. V noci jsem naspala asi jenom 3 hodiny.. To víte.. táborák a pak samý kecání a kecání..nakonec debilní bojovka kterou hodnotím za 4- za nedostatek strachu. jenom nějakej retard bouchal do dveří až je skoro vyrazil :D kluci prostě krásný.. a vůbec všechno.. kolikrát já litovala že jsem si nevzala foťáčka :( nádherný krajinky a předokonalý pozování lidí :)

HNED BYCH SE TAM VRÁTILA.. STÝSKÁ SE MI ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama