Lady Paris >> Kapitola 1. >> Osudový den

10. dubna 2010 v 13:58 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Lady Paris >> Kapitola 1. >> Osudový den

Už mě nic nepřekvapí, pomyslela si Paris. Od té doby co si její matka našla nového přítele ve městě ,už věděla že nic horšího nemůže přijít. Její matka si jednou odjela na pracovní cestu do města. Jenže si tam našla přítele. Krásného pilota Thomase a vyspala se s ním. Vrátila se a vše řekla Paris a jejímu otci. Otec se dal hned rozvést a matka byla jenom ráda. Tenkrát když byli ještě mladí tak to bylo úplně jiné. Miloval ji a ona milovala jeho. Její matka Carmen chtěla poslední dobou něco úplně jiného. Chtěla žít ve městě. Paris to moc dobře věděla a také věděla že to tak bude. Jednou bude muset odejít z té malé vesnice kde celý svůj život prožívala tu pohádku. Ráno šla do školy společně s partou dětí které nic neřešili a jednoduše si celý život užívali. Celý život byla zvyklá jezdit na svém koni, na Princezně. Pracovat na statku a starat se o zvířata. To byl její život. Ještě jednou se zamyslela a pak nahlas řekla : "Ronald to nedovolí! Nemůže dovotit abych odjela!" ( Ronald byl její otec. Byla zvyklá mu tak říkat. )
Najednou uslyšela zaklepání. "Dále" řekla podivným tónem. Vešla její matka a sedla si na postel. "Promiň ale už bys sis měla zabalit. Zítra brzy ráno už musíme jet." řekla a radši šla. Najednou se Paris rozeběhla za ní se slzami v očích a hrozně křičela : "Jak mi to můžeš vůbec udělat! Celý život žiju na vesnici a teď? Si bezohledná! Já ty lidi tady miluju! Nechci odjet za nějakým Thomasem!!! " Její matka dělala že to neslyší a kráčela dolů po vrzavých schodech. Potom se otočila a tvrdým hlasem řekla: " Je mi to líto ale co kdybys myslela na mé štěstí! Já Thomase opravdu miluju a nehodlám si kazit život na nějakém potrhlém ranči s potrhlým kovbojem! " V tu chvíli se to v Paris zlomilo. Celý život si myslela že se jí styl jejího otce líbí! Pořád doufala že se k sobě vrátí. Pomalu a nejistě se otočila a udělala neomalený krok. V tu chvíli jí bodlo v nohách a ona si musela okamžitě sednou. Svezla se na podlahu. Poté si lehla a usnula. " Paris, Paris zlatíčko moje! Probuď se je hrozně pozdě! " řekl otec. Paris se poté pomalu zvedla a šla si zabalit věci které si vezme do nového domova. " Vím že je to těžké. Nechat tady Princeznu a Archieho. Věř mi jednou se vrátíš! " řekl Ronald ustaraným hlasem. " Moc dobře víš že ne! Archieho si beru sebou. Je to jen kocour toho si ještě můžu vzít nebo ne? " řekla uraženě.
Otec nic neřekl a radši šel. Řekl jen : " Jen si ho vem! Bez tebe by umřel hlady. " a odešel dolů do jídelny. Tam rozbil talíř který měla Carmen nejraději a šel si dát panáka whisky. Paris si zatím zabalila všechny věci. Z venku vzala přepravku pro kocoura. Potom chytla i kocoura i když věděla že to není nějak důležité,chtěla se s tou svojí zrzavou a vypasenou kočou pořádně pomazlit, protože moc dobře věděla že zítra už nebude tady ale jinde. Potom ještě zašla do stáje za Princeznou. Řekla jí že jí miluje a i když bylo pozdě v noci se s ní jela projet. Potom jí dala nové seno a zašeptala jí že jí hrozně moc miluje a ať hlídá jejího tátu. Nakonec když už se měla k odchodu se hrozně rozbrečela až chytla hysterický záchvat. Pro nikoho to byl jen statek! Pro ni to byl smysl života! Sbohem krásný živote!

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babu Babu | Web | 10. dubna 2010 v 17:03 | Reagovat

Super ! Hrozně se mi to líbí !
Rychle rychle chci pokračování ! :)

2 Anushe^ Anushe^ | Web | 27. června 2010 v 21:27 | Reagovat

Kdy bude další díl? Je to super! (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama