ZÍTRA !!! zbytečne umírají nezadané dívky !!!

30. dubna 2010 v 17:14 | Adeline*

ZÍTRA! Zbytečně umře tolik nezadaných dívek !
ještě že je to jen kec :)
**
Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.
Ingrid Bergmanová
**

Jinak dneska byly ty čarodějnice :) a bylo to skvělý i když .. Jsem na sobě měla paruku po který se mi nehorázně zapařila hlava a hrozně to svědí :D a ztratila jsem svoje skvělý zuby :\:\ Hrála jsem simse.. a uvědomila jsem si že život nebude pořád tak skvělej jako je teď.. Jednou vyjdu (pokud mi to bude dopřáno) a všechno to krásný na základce skončí a já budu začínat od znova.. budu mít jen sebe a svůj foťák.. Do školy jsem si fo´ták v životě nevzala :) ale dnešní doba ! Mláděž kouří, fetuje, chlastá a dělá jiné věci špatného původu.. TAKÉ BOHUŽEL KRADE.. ano já mám i takovou zkušenost ! Ztratilo se mi 350,- korun českých z mé peněženky :) a dokonce jsem měla vypáčenou skříňku :) lidi jsou dneska opravdu hnusný ! NIČIT A BRÁT !!
**
a jsem bez kluka ! :'( a mrzí mě to kdyby si to četl ! Je na mě opravdu starej ;( a já to respektuju ! a tsejně to bylo krásný .. navždy tě budu milovat..
( chodila jsem s tím krásným šamponkem z mých snů)
POTOM STAČILO.. už jen málo..
MILUJU TĚ !!!
PRO NĚJ ♥ : miluju tě ! Ten jeden krásnej den s tebou byl úžasnej.. (fotky mám ale nechci aby jste ho viděli když už je po všem) vydrželo nám to asi 2 dny ? ANI NA FB jsme si to nedali ! CHYBÍŠ MI ! a ten krásnej puntík za vším.. JEDNOU BUDU ZASE TVŮJ ! :*:*:* a já zase budu tvoje ! ale až nám bude tak 17 a 21 ? :) MILUJÍCÍ !!!
bylo to překrásné !!
**
V ŽIVOTĚ jsem neměla snad krásnějšího kluka než jeho :) a já moc už na vztahy nejsem !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J_xQ* > ♥♥♥ J_xQ* > ♥♥♥ | Web | 30. dubna 2010 v 17:55 | Reagovat

to mě mrzí že jste se rozešli :( takže zítra taky uschneš jo ? :( to je špatný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama