Květen 2010

something* ? YEAH...

27. května 2010 v 18:15 | Adeline*
some-thing.. má překrásný pohled..

ONA JE DOKONALOST SAMA =*
Prostě nemyslete si.. Ten nadpis nemá nic společného s fotkou mé nejmilejší SOMETHING* ( www.some-thing.blog.cz ) To byla prča as jedním velice zajímavým klučinou kterého znám už od narození.. a prakticky je to můj bratr =) jmenuje se Dominik ale s velkou radostí mu říkám Domčík =) což ho strašně štve. Naše mámy si volají po skype lince =D a tak tam vždy oxidujem.. Pouštěli jsme Sinatru a tam zpívali něco SOMETHING a hned to jelo.. SOME-SOME-SOME THING.. =D je to skvělej kluk.. a tak mě to napadlo.. spojit to s moje nejlepší kámoškou.. NEJKRÁSNĚJŠÍ Barunkou ♥ že je strašně krásná a cute ? =) o víkendu jsem fotila její oči a obličej.. krásný, krásné..
Jinak zažívám krásné chviličky.. DALA JSEM SE NA HIPIE =D to je samozřejmě prdelka protože to ani neumím napsat..
ale teď :)

sem zamilovaná :
ALEXANDER OVECHKIN..MILUJU HO JEN V HELMĚ =* ♥♥
www.adeli-ne.blog.cz

Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.

21. května 2010 v 17:31 | Adeline*

Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
>>WILIAM SHAKEAPEAR

Tento týden byl více než náročný ! Mám spousty nových fotografií které by zde mohli vládnout ale nahrála jsem jich jen pár.. Začíná krásný víkend který láká ven s foťákem na krku .. Znám jednu skvělou kombinaci.. Raketu Babolat tenisák od Wilsna a foťák Canon na krku :) Takhle si vyrážejte do přírody.. a uvidíte jak si to zamilujete.. Začala jsem hrát tenis a je to opravdu náročné.. Jsem prý ale z té naší "trojky" nejlepší :) což mě opravdu nutí se sebou pracovat a dát do toho vše.. Představte si že lítáte po malém hřišťátku jak debil za 5 cenťákovým míčkem od Wilsna :P joj.. to by jste se mohli pokáknout.. Jinak ten hokey.. Díky tomu hokeji jsem si krásně pokecala s Hanounem (sestra - nevlastní) strašně nás to propojilo ta láska ke sportu a hokeji.. Moje další nevlastní sestřička Jana je v Austrálii a nic jí nechybí :) a jsem ráda že jsou spokojené.. Jen mě mrzí že jsem je tolik nevídala.. MILUJI JE.. a z celého srdce si přeji jen aby se měli dobře..
Také jste si všimli že ulítávám na Shakespearovi ? Já ano.. miluji ho.. nás dva nic nerozdělí navždy budu mít v srdci ty jeho nezapomenutelné hry, verše a jeho nepopsatelně krásné citáty..

Trpím pedofílií :) začala jsem chodit s krásným hodným tenistou .. No jo jenže mě je 13 a jemu je 11 no už za dva dny 12 :\ strašně jsem si ho zamilovala :) je to strašně hodnej kluk.. jenže nás rozdělili kecy mý "kámošky" .. a tak jsme ve fázy : The end ? Yes ! ON : má ale jedinečný odpaly a krásnou raketu a dokonale běhá a rýsuje se mu postava.. a je hrozně stydlivej =D áá asi jsem úchylná .. =D nejlepší na tom je.. že jsem s ním chodila asi půl dne a po těch větách co mi řekla ONA má milovaná kámoška na to úplně kácim :( tak já jdu..


Konečně budu mluvit k věci..

18. května 2010 v 17:16 | Adeline*

adeli-ne.blog.cz ! autorsky chráněný obrázek !
obrázek se nehodí !!!!
napadlo vás jsem zpátky ?
.. tak trochu ano..

Kdyby byl život jednoduchý byl by nudný.

Vrátila jsem se

Po dlouhém přemýšlení pokud má blog cenu nebo ne jsem dospěla k názoru že má.. Bude se ale muset obejít bez těch mých kolekcí a jiným zbytečností které jsem si pod závolej naivity zadala. Opravdu jsem si myslela že vás to třeba naláká aby jste sem chodili..
**
Tak a už pryč od mé hloupé stupidnosti a konečně se vrhnu na ty vaše komentáře k tomu že jsem napsala že blog je pro malý stupidní holky !
ÚPLNĚ mi to zapálilo prdel sem vlítnout a napsat další článek.. jako kdybych byla na heráku a najednou na mě přišel absťák..

My co jsem s blogováním začínali mezi prvními jsme pro blog měli důvod.. Já začínala asi před 3lety na těch třpytících pozadích a na dalších kravinkách které se hýbali a tak různě.. Když o blogování nikdo nic nevěděl svět byl lepší.. Dnes je blog.cz zavalen debilními blogy které akorát zpomalují net.. NJN.. Jiná doba a taky jiný zvyky :) My jsme jenom další dílek skládačky do blog.cz puzzlí :) nic jiného.. Blogování je o kopírování.. jak už obrázků tak i nápadů a autorských článků a věcí ;) nenaděláte nic.. já taková být nechci proto si většinu věcí co mám na blogu dělám úplně sama.. Chdím jenom na autorské pravé autorské blogy které mají krásnou tvorbu a snažím se pořád přemýšlet co jetě vymyslet aby to neměl někdo další :)

VELKÉ POZASTAVENÍ !!!

14. května 2010 v 22:19 | Adeline*

Sorry,

Miláčkové, pusinky, lampičky, houbičky, fotečky prostě moje velké lásky..
Moc se vám všem omlouvám ale musím pozastavit ! Nemám na blog jak čas tak ani náladu. Mám tady plno přátel pro které tady velice ráda jsem. Focení už není to co dřív. Opravdu si s fotkama jen hraju a to už pak stojí za veliký hovínko. Teď spíš fotím fotky s přáteli a různě kravíme. Je takové to před-prázdinové období a já už na blog nemám sílu ! Chci si užívat i když moje rodiče na to mají jiný názor ! Vzdám se i tohoto posledního závazku vůči vám. Mám se stále stresovat a myslet na blog že jsem měla oběhnout pár skvělých blogařek a že proto o ně příjdu ! Néé vážne se vám omlouvám ale blog je pro malý stupidní holky co neví co s časem. Já čas nemám a když ho mám a to je pouze o víkendech trávím ho s přáteli a v teplé náruči svého "kluka" kterému je 17 ale nějak neví co chce ! Protože jeden víkend se k sobě máme a druhý ne. Ale nějak je to už stereotypní takže to oba berem jako tu lepší možnost. DÁL > učení.. jde mi o velice pěknou známku z češtiny ! Teď je ve škole období kde musíte šlapat na plyn aby jste pak měli o prázdninách klid s rodiči kteří zoufale touží po vaší dokonalosti ! :)
JOJO skvělá věta.. která vyjádřila skutečný život..

BAVÍ MĚ SNÍT ! TAK VZHŮRU DO SNĚNÍ
Je mi to tak líto ale tohle pozastavení berte jako možný konec tohoto blogu :)

I love you, you, you !!!
S nemalou lásko vaše vášnivá a praštěná a zasněná a prostě stereotypní dívka která má vztah na velký hovno..
ADELINE*
Adéla Pechrová Copyright 2010 ♥

seď a nemel.. a třeba si maluj.. za chvilku bude líp...

9. května 2010 v 19:45 | Adeline*
Zamilovaná jak prase co se pase :(
Řekli by jste do mě že zrovna já se takhle zamiluji ? Celou noc jsem probrečela :( takže se moc omlouvám že nemám náladu na obíhání :( OPRAVDU HO MOC MILUJU.. bohužel .. je to kluk kterýho si musím zakázat.. UŽ HO MILUJU 3 ROK :) a celý ty roky se trápím jak blbá ! NEMÁ TO ŽÁDNEJ CÍL.. ROMANTIC LIFE :) parádní fotky :D to nemůžu vydržet to sem nedát :D budete čučet :) Furt hubičkuju papír a píšu vzkazy který fotím.. Jinak tuhle sobotu je u nás na vesnici zábava a bude tam i ON ♥ takže mi držte palečky ať je z toho něco víc ;)
JAK SE VÁM líbí ta fotka ? Mě moc smrsklá je nejlepší !!
Tak já jdu
čeká mě týden kdy budu ukecávat rodiče na tu zábavu aspoň do 12ti to musím dát.. jinak to s tím klukem nevyjde :( ach jo zase si dělám naděje a pak budu brečet !
♥ Good Bye ♥

Inteligentní článek jak nějaké neinteligentní prase xD

4. května 2010 v 19:42 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Každý je inteligentní !
já za to budu bojovat.. !!!

No to mě poser :D dneska jsem teda měla den že bych se na to všecko vykvákla.. Filter pomalej jak prase na porážku, učitelky držky pořád protáhnutý jak nedávám pozor a do toho řešej moje prsa :D
ano ano ! a to nemám ani jedničky si myslím :D nebo jo ? ježiiiš sem úchylná :D neberte to tak..

MILUJU KDYŽ SE ČLOVĚK ODVÁŽE :) a pak říká píčoviny a líbá na všecky strany.. i já mám tyto nálady..

MUSÍM BĚŽET A DRŽTE MY PALEČKY S JEDNÍM KLUKEM ♥


Květen plný lásky.. na mém blogu :)

3. května 2010 v 20:00 | Adeline*

www.adeli-ne.blog.cz !!! VLASTNÍ VÝROBA !!!
Květen plný romantiky na www.adeli-ne.blog.cz :)
ihned objasním ! :)
1) 27.5. 2010 VÁS ČEKÁ ROMANTICKÁ KOLEKCE : "Romantic Life" Milostný život :) (VÍC SE DOZVÍŠ v celém článku)
2) Moje vlastnoručně vytvořené nápisy mají romantický až srdíčkový podtext :) to také přispěje romantické atmosféře na mém blogu..
3) Mám nafocené fotografie které měli být přidány na 1. Máje :( takže na ty se můžete tešit v průběhu měsíce :)
4) Romantický příběh.. který vám nabízím :) viz dole.

ROMANTIC LIFE
kolekce zaměřená na lásku a hlavně na jaksi ukázání a představení mislotného života na fotce.. BOHUŽEL mám takové nápady které by ani některého malíře nenapadly.. Budu fotit podprsenky :D To je vše co povím.. ale je opravdu na co se těšit..

MEZI ŘEČ :):)
Takže jen aby jste věděli.. snažím se připravit takovou věc :D Jedná se o projekt láska mezi námi :) který vám představím na konci Května :) do konce školního roku to tu bude hoodně nabyté a já čekám i více návštěv hozeních na můj blog.. Prosím pokud by se našlo pár jedinců kteří by mi odpověděli na otázky ohledně lásky ;)
OTÁZKY ZAŠLU MAILEM.. :) TAKŽE KDYBY JSTE MI DALI MAILA :)
:D né když budu mít lidi tak to udělám :) toť vše..
(v bodech nenajdete protože to není na 100% jisté :)

HELP ME :) PLEASE !! :):)
Pomůžeš mě a já pak pomůžu tobě :) velice přátelské ! :)
NABÍDKA
Napiš mi do komentářů pokud chceš pokračování těchto povídek .. když jo tak napiš ano a nebo prostě jj
a když ne tak prostě ne
;);) potřebuji to moooc vědět :)
´

Budu psát hoodně obsáhlé články jako je třeba tento :) a to není všecho :):)


BOHUŽEL :( do haj*lu

2. května 2010 v 18:08 | Adeline*
RÁÁÁÁÁÁÁV !!!!! dnes se mi vše daří :\:\
Dneska jsem poznala co to je závislost :( Pořád někde něco cvakám a tak.. Dneska jsem si foťák položila na postel.. máma stlala a někam ho dala.. Foťák hnedáme už aspoň 4 hodiny a stále marně.. Prý za vše můžu já ! :( BOHUŽEL tam jsem měla pokračování fotek dnes z rána do kolekce be fresh.. BOHUŽEL.. tímto odpadá ! Takže máma fotťák snad najde ale stejně dneš už nemám náladu ! Připravuji další kolekci :) a ta bude mít romantický podtext :) Bude to skvělé ! :)