Červenec 2010

Have a nice day :P Přeji krásný den :)

30. července 2010 v 18:57 | Adeline*
Můj den není zrovna skvělej :/ Ráno ty vesnický hádky .. Lidi mě tady křivě obviňujou že jsem se snad i opila a někde zvracela ! :D zajímavé ! NEPAMATUJU SI ANI SEKUNDU =D
 prostě nice day :P má nejmilejší www-some-thing.blog.cz :) mi dosvědčí že sem v době kdy jsem údajně zvracela s ní telefonovala na ajsku ;)
 YEEAH ... na tu dovču chci být free.. takže jsem singl :) Mám jinak rozestavěný letovisko v Simsíkách :) a na fb rozehraný pet society :D nestíhám :D Kufr ?! ANI JSEM SI NEZDECHLA !
Dneska nový žáby :D luxusní :) za kilčo :) nekup to viď :D

♥ JINAK.. TY VESNICKÝ :P MÁM V PÍČI :P

Monday :P trantárie :P

29. července 2010 v 20:38 | Adeline*
 Poprvé za ty 3 neuvěřitelný roky jsem od srdíčka s klukem šťastná =* Miluju ho ! zatím je to takový to šimrání v břiše čili počátky :) je to lepší než minule ..

YEAAH !! v pondělí odlítám do TUNISU  budu se vám snažit tyhle poslední dny co nejvíce věnovat  páč se pak přece jenom 8 dní neuvidíme ! :)

V PONDĚLÍ VÁM MIZÍM.. do ráje arabů který budou za moje blond vlasy vraždit :D o mě jako celou asi ne ale vim že na tu blond barvu si potrpěj páč sami neznaj jinou barvu vlasů než černou :)
Navíc se těším až mi od sluníčka vyšísnou vlasy :) budou mít tu krásnou barvu kterou závidím těm 14 :P

Jinak obíhat dnes nehodlám :( píšeme si s NÍM ! :) ♥ takže je tady i on od kterýho budu 8 dní nepředstavitelně daleko za mořem :( ♥ takže až zítra :) navíc hodlám přednastavit články a možná nějaký life článek přímo z TUNISU :) letíme v 19:00 ♥♥

-- SORRY .. ALE MÁM HROZNOU RADOST LETÍM PO DRUHÝ DO TUNISU A CELKEM PO ČTVRTÝ DO AFRIKY :)) kolébky života :-*

Nejvíc :( jak to šlo..

28. července 2010 v 12:25 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
19-1.gif image by Salisko sem ho včera podvedla.. on to ani neví . Ještě aby jo. Jen jako vysvětlení podvedla jsem toho kluka co ho miluju už nesnesitelný 3 roky 19-1.gif image by Salisko Před hospodou seděj dva zamilovaný  já mám totiž domek hned na návsi takže vim všechno.. Ten kluk by stál za ích ale ta holka je tlustá  a ten kluk líbá až moc křečovitě :D Včera jsem byla s ním ♥ Přijel  První co jsem řekla po tom co mi zavolal jsem u vás před barákem tak ze mě vypadlo "JDU SI OKAMŽITĚ VYČISTIT ZUBY :D" nakonec  to dopadlo jak nejlépe mohlo :-* chci být už jen s ním..  On mi dokonale pomáhá zapomenout na Vendyho :D tak mu řikám tomu klukovi kterýho miluju už 3 roky.. Vím že je to vůči mému Karlíkovi Králíkovi nefér ale když jsme s ním cítím to bezpečí  za který bych vraždila.. Je to gentleman jak se patří 2krát mě doprovázel domů  PODVEDLA JSEM.. Vendy :( doufám že se projeví vedlejší žárlivé účinky :D

MUSIC ♥
- ty teď nejvíc žeru ♥


takže.. dneska to mám odbyté :)

27. července 2010 v 18:01 | Adeline*
 Dneska teda teď 25 lidičekMiluji vás :-*
Byla jsem na brigošce  s Ebinkou krmit tu jejich zvěř .. xD tentokrát mě moje Hafina táhla někam do prčic do pole a ztratili jsme kartáč na vyčesání :D matinka řádila jak černá ruka .. a musim jí koupit novej :D tenhleten stál 140 ,- :P to dám :)
-------------------------
ok.gif Jinak šla jsem na brigošku druhou cestou která je 3krát tak dlouhá a táhnou se tam všudem okolo vás pole.. Mám fotek že bych mohla dělat výstavy pro nevidomý :D
Krásně jsem si popřemýšlela :) úplně tak dokonale že mám trochu odblokovanou hlavu.. Snažila jsem se řešit každý svůj dosavadní problém ti že se do něj pořádně ponořím . Pomáhá to :)
ok.gif JSEM S NÍM s mým nejlepším kámošem ♥ :D teda teď už ne :) jsem náležitě spokojená ;) Do cela ho m***** :)*
ok.gifPiluji ájinku na tu dovolenou :) mám v plánu laškovat s Rusama :D nejlépe kdyby tam byl on ALEX. ♥ to bych snad nechala základku základkou .. Toho debila debilem a svojí rodinu rodinou..a odjela bych s ním někam do trantárie ♥ Trajdat po drahejch podnicích a chodit s ním na jeho tréninky :-* pak bych sice blbá umřela kdyby mě nechal ale tak co :D
4.gif další bod je hádka se Some-Thing* vím že se zase usmířím co si budeme nalhávat :) VEŘEJNÉ PROMIŇ ! Za to že nerada vozim téměř cizím (pro mě cizím) lidem dítě po jídle který stejně nebude spát protože je nažraná a velice brzy bude chtít kakat _ .
 Zítra nevím co budu dělat :( ALE neeww !! Přivezli nám ten bazén :) luxusní vyhřívanej za 20 litrů :D tenkrát byl teda ruplej ale já vřele doufám že tenhle ne ! :) chtěla bych si tam jen ležet pít piňakoládu a prohlížet si fotky Alexe Ovečkina  jojo happy holidays .. Navíc se v tom bazéně budu moct koupat i když bude hnusně jak sviň páč je vyhřívanej že ? :) Takže jako pohoda.. Do jednoho týdne musíme sehnat dovolenou :P jááh nakoupím si padělky teď nejnemožnějších značek :) a sbalím si nějakýho rusa :D jojo .. kéž by.. :D Jinak fotka s mojí maličkostí


B.o.B ft. Hayley Williams - Airplanes

27. července 2010 v 12:07 | Adeline*

..DOKONALÁ..
ta mě dostala hned na první poslech.. Baví mě ale jen ta holka to kecání toho chlapa mě nějak vytáčí :D

Nápis + Animals they dur the future

27. července 2010 v 12:03 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
 zdroj : My computer
 zdroj for you : www.adeli-ne.blog.cz

Nejhorší vrah je láska..

26. července 2010 v 14:53 | Adeline*
 K noci se raději nevyjadřovat.. Nemohla jsem usnout. Máma mi dala saténový povlečení. Mám v něm divnej pocit. Navíc jakmile se začnu potit se na mě to povlečení tak hnusně přilepí ! Za to bych vraždila.
 Novinka rána.. Moje hafina se porvala s divočákem. Přežila to ( Vytrhlý chlupy, odřeněj čumák a bolavá noha.) Divočák je přizabitej.. Aspoň to tvrděj naši. Ale já vím že je mrtvej .. Znám jí ..thsnief.gif picture by Salisko Líp než celá naše rodina, líp než celej svět.. Všechno dotahuje do konce. Nepřišla by kdyby neměla jistotu že jí to prase neudělá nějakou sviňárnu a nebo že by za ní běželo a potrhalo i člena její smečky..  Miluju jí nadevšechno na světě.. Jako nikoho na světě. I když vím že svoje city musím ovládat. Že jednoho dne mě opustí.. a vím že to bude hodně brzy.. BOJÍM SE TOHO.. více než pavouků, hadů a jiných potvůrek .. Vím že tohle mě položí úplně na záda.. Možná to bude můj konec.. JAK JSEM ŘEKLA .. " Znám jí lépe než celej svět ".
 V noci jsem si dala jeden velký úkol. ZAPOMENOUT na chvilky kdy byl se mnou.. I na ty ošklivý chvilky .. Co mě položili na gauč do setrvačnýho smutku.  Já vím že to bude bolet.. ale také vím že to dokážu ! Mám na to .. snad..

Image and video hosting by TinyPic

vrátil se elán, vrátil se život ..

25. července 2010 v 13:02 | Adeline*
Jsem zpět.. :)ok.gif

Se svojí happy náladou a svým happy přístupem ke každé situaci.. ♥
Bohužel.. Chci jít ven. Vyvětrat si hlavu a nechat si výtrem profouknout vlasy.. Chci si zažít ten krásný svěží pocit který mě držel na nohou ok.gif a vždycky mě postavil na nohy.. po tom sevření odokolního světa,..

JEDNA SLEČNA : napsala že žádný smutek netrvá věčně.. uvědomila jsem si že jsou i horší věci než marně milovat.. například když vidíte na vlastní oči jak vám zabíjí dítě.. jako jedna naše známá.. ani její smutek netrval věčně.. a můj taky ne.. ukážu mu jak jsem silná a jak dokážu žít bez něj.. ok.gif myslím že tohle je správný postup !

ok.gif
OBĚHNU až večer nezlobte se..

zase ... deníčkománie :)

24. července 2010 v 19:41 | Adeline*
vlastně ani nevím jak začít..

  Vždycky jsem se chtěla někomu podobat.. Teď si řikám sakra proč ?
ok.gif Protože jsem chtěla být jako ty holky se slavným blogem a krásným obličejem.. ale teď už vím že i když jsem taková jaká jsem.. jsem originál.. a tím chci být až do konce života ..

Tak ? Začneme ?

4.gif Dneska jsem se vrátila od Some-Thing..Docela je doma ticho.. Všichni jsou naštvaný ! Představte si ten pech ! Přivezou nám ten bazén a dneska ho rodiče nafoukli. Bohužel byl prasklej ! Celej se vyfouknul.. To je prostě zákon schválnosti !
:piiinkie: Můj bývalej mě včera pozval na takovou akcičku :) samozřejmě jsem nešla :D


pixel
KONEC ! nebudu se přetvařovat !

Vidíte to ? Jsem pořád optimistická ale jen na blogu a před kamarády.. Uvnitř se vařim a tak jakoby dusím :( Zase smutním ! Ležím a čumim na telku na ty šlágry.. a bulim a bulim a zase bulim.. Nemůžu se ani vypsát ! To bych totiž nebyla já !! :(( Nebaví mě to ! Jsem jako emař :( Zase se vrátil.. a všechno se zničilo.. To moje ovládání pocitů ! :( stačí ho vidět.. zrovna dneska po návratu jsem ho hned viděla.. Dokonalýho.. a nedokonalým jménem..
Toho burana.. :(( Nikdy si to neuvědomí že ho miluju.. a i kdyby bude pozdě.. dřív udělám tolik píčovin na světě že mě to bude ještě mrzet ! :( Hlavně se neřezat _ ♥

Happy Day ♥

23. července 2010 v 19:57 | Adeline*
www.adeli-ne.blog.cz
Jen někdy :D

...

Takže dneska už 2 článek :) úspěch .. Už nám dovezli bazén :) Výřivej.. Červenej čtvercovej :D
Takhle ho mamka po telefonu popsala :)
Teď tady žvaní ta kravajzna :D www.some-thing.blog.cz :D fakt fachmanka :D
Byly jsme v brodě :D Katasrooof :D Škandááll.. Koupila jsem si pár sponek .. Jinak všechno pro psa :) ♥
Na tu svojí prdelku se těším :) ♥
Zítra dopoledne domů :)) Už se na ně těším .. Budu muset teda vydržet ty kecy jako na moje nehty od tatíčka :) ale já ho zpracuju xD

joo.. a teď zase hrajou Alejandra :D mám dost :) překrásná písnička ** E2 **