NÁZOR : Blogování

1. července 2010 v 11:10 | Adeline*

NÁZOR : Blogování

**

Už dlouho plánuji tento článek napsat . Jenže vždycky mám v plánu dát na blog něco jiného! Třeba Sonb který právě teď probíhá.

**

To co vede k člověka k blogování je většinou umění. Někdo něco umí třeba malovat a nebo třeba jen rád fotí a rád by své fotky a své obrazy někomu ukázal. Tak si založí blog na kterém píše své vlastní články a dává tam svojí tvorbu. Třeba jen proto aby znal názor ostatních na jeho dílo. Někoho vede k založení blogu jeho krása. Myslím ale že ty holky co si zakládájí blogy čistě jenom o sobě v domění že to dělají pro vás jsou fakt dost hloupé. Většinou to bývají takové ty namyšlené paničky co se za každou cenu musí fotit jako Myslivcová. Každá se hádá kdo co vymyslel první a tak. Také jsou zde blogy které se udělali z nudy. Jsou na nich ty krásné cute picty které ale bohužel dneska najdete na každém dalším blogu. U všech blogařů oceňuji smysl pro vtipný článek.. Já tohle nikdy neuměla.
I když o těch holkách co si zakládají blogy čistě jenom o sobě mluvím takhle tak bych přece jenom chtěla být tak dokonalá jako ty holky na těch vyretušovaných fotkách. Já když už se fotím tak si vždy jen vyretušuji tu svojí jizvu na čele :\\ po tom co mi vyřezávali tu pihu. Jinak se nechám tak jak jsem.. :(( Každého mrzí že není dokonal jenže tím se dostáváme na téma Dokonalost :)) Které snad nikdy příště..
Ze svého blogu chci mít blog umělecký :D i když fotit neumím tak chci :) a to je pro mě inspirací do budoucna :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama