Srpen 2010

forever ?!

31. srpna 2010 v 18:28 | a*
Bylo by to navždy ? Jak dlouho by nám to jinak vydrželo ?! Když o tom tak uvažuju.. Zbyla mi po něm jen ta původně drahá bunda. Ochrání mě před  prochladnutím. Nemusí mít tedy starosti.
Možná je lepší že jsme se pohádali teď a né třeba ve školním roce.. Protože pak bych ve škole zkazila co bych mohla. Můj milostný život je teď tím osamělým poutníkem jako dřív. Už jsem zase sama.. Jedna hádka, jedna nadávka, jeden velkej konec ..
adeline*

Reklamy

31. srpna 2010 v 17:31 | a*
adeline*
Takže chceš si zvýšit návštěvnost blogu ? Píšeš reklamy jako divá a všichni ti nadávají za to že si vůbec někam reklamu napsala ?

Napiš mi reklamu pod tenhle článek !
+ vyplň

Přezdívku :
Blog :

já na tvůj blog budu chodit 4x týdně + když budu mít čas tak víckrát !

tak neváhej a zapoj se..


fuck school *

31. srpna 2010 v 13:51 | A*
www.adeli-ne.blog.cz
Úplně .. na kokot !

Škola už je tady.. Prostě zítra tam jdu a jsem z toho v takový depresi že normálně asi vyskočím z okna. Zvykla jsem si na ty nádherné rána kdy jsem vstávala okolo té 11 hodiny ráno a celej den buď blogovala , uklízela a nebo si tvarovala účesy.
Včera jsem jela teda do těch budějovic. Jako živitelka úplně nezájem :! ale vlastně jsem jen stála u stánků z luxusní bižuterií a obdivovala všechny ty úplně kundoozní řetízky.. Nakonec jsem dostala úplně ty vole jako 3 metrovej balonek :D prostě delux ♥
S Lukášem jsem byla jak už jsem řikala na kolně :) prostě bomba ♥ chtěly jsme jít na pouť ale nakonec jsme zakotvily ve futurumu a já neodolala a musela jsem si koupit úplně luxusní sportovní mikinu na tenis :D stála mě okolo 8 stovek :) ale neplatila jsem to sama že ? =D
Dneska snad už konečně dorazí ta kadeřnice a zesvětlí mi to.. a nechám se hodně ostříhat .. =* zatím vše happy ♥ takže večer snad už.. už jsem si i umyla vlasy takovou péčí aby mi to líp chytlo a mám po tom hrozně mastný vlasy =! prostě fuuuj..


oddělovače by BoniTka<3
- trochu jsem je zmenšila k fotce

♥ lásky plný den ♥

29. srpna 2010 v 18:25 | Adeline*
adeline*
Lásky plný den ♥

jinak je mi 13 a jsem pro vás malý dítě ?! Vyližte mi prdel =P vám taky bylo 13 =P

Byla tady ona .. ♥ jo jo ! Přišla nějak okolo 13:00 má milá ( www.some-thing.blog.cz ) _ ♥ a pak jsem šla Ebi a volá mi láska =* a že prej přijede.. tak jsme jeli autem pryč =) do kolna ♥ je to jen týden a jako je mezi náma velikej rozdíl co se týče věkově.. ale nenaděláš nic =) a už mám dost těch stupidních dotazů a ty si s ním chrápala ? :D NE !!! je mi 13 ♥ :P

Jsem docela rozjetá =) zvedl mi sebevědomí.. hýčká si mě =* miluje mě ? já nevím..

....

blogový svět ? a hlavně k té soutěži :D

takže na lookletu ( www.looklet.com ) si uděláte svůj model a zveřejníte ho na blogu nebo nám ho pošlete na email .. =) jen že to hodně lidí nepochopilo..

a tý holce co mi psala že tuhle soutěž už u někoho viděla =)

já jí teda ještě neviděla .. a příště zadej blog jo ?? mě bavěj takový borky .. co píšou takový věci a nejradši by mě ztrhali z kůže a ani nezadaj web :P poseroutko !!!


Soutěž : FASHION icon

28. srpna 2010 v 20:28 | A* and SM*
some-thing* , adeline*

REKONSTRUKCE

28. srpna 2010 v 19:24
takže probíhá REKONSTRUKCE !

• takže se nelekejte když příjdete na blog a uvidíte hrůzu =D

Schody z nebe

28. srpna 2010 v 17:30 | A*
Tereza Kerndlová
SCHODY Z NEBE

ten klip mě naprosto dostal.. pořád to mastim na youtubku do prohlížeče :D protože ten klip prostě musím vidět :D

-- jo a ty její růžový boty chci :D


NA MUŠCE : Pražák vs. Vesničan ?

28. srpna 2010 v 14:17 | Adeline*

NA MUŠCE : Pražák vs. Vesničan ?

Nebojím se říct že i když se to nezdá mezi Pražákem a Vesničanem je veliký rozdíl .


Beach Disco ;P in Tunisia :)

27. srpna 2010 v 14:32 | A*
fotka je z Tuniska z dovolené.. Byly jsme na plážové diskotéce.. tohle je tak okolo půl druhé ráno.. :) je na mě vidět rozespalost..

3 prokleté diamanty - díl 1. Safír z Dillí

24. srpna 2010 v 9:00 | Adeline*

3 prokleté diamanty *

Zaplatit za ně můžete i svým životem !

Oslňující lesk, přenádherná barva a neuvěřitelně dokonalá struktura která vás pohltí hned na první pohled. Drahokamy fascinují lidstvo snad už odnepaměti. Jejich cena je často nemalá a to né jenom finančně. V dějinách pro ně lidi byli schopni vraždit a nejeden člověk už za ně zaplatil svým životem.

www.adeli-ne.blog.cz