Září 2010

chvilkové úlety ..

29. září 2010 v 19:47 | Adeline*
adeline*
Prdelky, zlatíčka, milenky, pusinky ♥

Dneska neoběhnu zítra píšeme velice náročný test z NJ. Připravovala jsem se na něj docela dlouho tak snad to napíšu . Jinak jsem teď "zase" :D s jením užasným klukem ! :) Zatím jsem to nezveřejňovala na fb abych to zase nezakřikla jako s Martinem ale zatím to vychází .. Ze začátku jde ale všechno dobře ♥ Jinak to srdíčko ! ÚŽASNÝ NE ? zítra si na sebe vezmu něco leopardíhoo * totálně mě to nabudilo :D ♥

NA MUŠCE : Styly

28. září 2010 v 15:39 | Adeline*

NA MUŠCE : styly

Každý den narážím na obrázky emo kluků nebo scene holek . Každý den si u těch obrázků říkám kde ty slečny nebo kluci vzali asi inspiraci ? Na internetu ? Nebo snad ve své hlavě ? Samozřejmě že na internetu ! Nějaká osoba napíše pravidla jak musíš mít vlasy, jaké boty, jaké hadry apod. A všichni se tím řídíme ! Nebo to je jinak ? Proto jsem začala trochu pátrat !

adeline*

Peroxid *

26. září 2010 v 21:30 | Adeline*
adeline*
Peroxid ...
Ani i se mnou to mává . Včera jsem si poprvé zesvětlila vlasy ! A zítra se chystám znova ..
Co říkáte na božskou Marilyn Monroe ? Trošku jsem si pohrála s její podle mě nejkrásnější fotkou . Je nádherná ! Zítra si hodlám jak zesvětlit vlasy tak si dát natáčky a vyzkoušet líčení podle Marilyn :) Možná sem hodím výsledek pokud se to povede .. Dneska se vrátil táta . Je naprosto odzbrojen krásou Latinské Ameriky .. Zítra sem asi hodím 1. Kapitolu knížky Poslední Polibek .. Totálně mě ten příběh vzal . Je to o 17ti letý holce co každým rokem cestuje po Evropě. Jednou se ale její rodiče rozhodnou že poletí do Afriky. Ona se tam zamiluje do Animátora (člověk co tam jezdí na sezonu bydlí v hotelu a připravuje program pro lidi ubytované v hotelu) a pak se to celé zamotá .. Inspiraci jsem brala jak u sebe tak u jedné Němky .. Která se zamilovala a nakonec jí to i vyšlo ale prostě arab je arab .. Uvidíte až se to rozjede. První kapitola není nic moc ale ty další .. ty vzaly u srdíčka i mě .. Jo jsem ujetá že se mi líbí vlastní "knížka" ale prostě je to tak !

Darling > Miláčkové moji oběhnu vás zítra tenhle článek píšu už 2 hodiny :\\ hrozně mě bolí hlava ♥ :((

Jen fotka ..

26. září 2010 v 19:14 | adeline*
upravovala mi ji Terezka Červená ♥

adeline*

Grrr .. ***

25. září 2010 v 15:56 | adeline*

GRR :P

 Nikdy přísahám nikdy už nesáhnu na peeling ! Byla jsem u kosmetičky a mám náběhy na žíly ! Peling se má dělat 1x za měsíc a ještě se ho má dávat tak málo a má se postupovat velice opatrně ... + Já si napařuji obličej a to taky není dobrý !
Nevím co budu dělat koupila jsem si další peeling ale ryskuju tím že mi popraskaj žilky po celým xichtě !
Ta kosmetička mi udělala očistec :) Jsem bez pupínků! ZATÍM .. Mám si čistit obličej speciální vodičkou ráno a večer. Hlavně nikdy si nemám dělat peeling několikrát za týden ..

 Většinu času trávím s bobkama na skypu .. Nejvíc se bavíme .. Škola ? Super .. Těším se tam ! Hrozně mě to tam baví .. Ty známky a hlavně ti lidi .. Nový přátelé a tak :)


DOBRÁ RADA !
!!! KAŠLETE NA PEELINGY !!!

Večer dávají Harryho Pottrera :)) Takže udělám várku popkáče , hodím vanu a zalehnu s peřinkou na gauč :) Kašlu na nějaký svý zkrášlovací programy :D radši ! Ani nevíte jak mě to žere že mám náběhy ! :\\\Pojďte volat na skype !

24. září 2010 v 16:54 | adeline*
adeline*

Pojďte volat na skype !
Pokud máte někdo zájem tak si mě přidejte : Ada.Pechrova
Většinou volám s Teres-Xeinou . Takže pokud byste někdo měl zájem o to volat se mnou a s Terkou Červenou tak si mě přidejte a uděláme hromadnou konverzaci .. ♥

timeee ...

20. září 2010 v 17:28 | Adeline*
Připravuji report na téma : Dívčí zrůda ( jistě pamatujete na video kde holka hází do řeky malé štěňátka a úžasně se u toho baví)
Fascinující tornáda ( miluju je. Ve volném čase koukám na videa kde se tornáda objevují )

Další připravované "pořady" : Pavučina problémů
Z profilu
a poslední pořad : Slavní .

adeli-ne.blog.cz


Čas teď moc není. Matka komplikuje jak může. Přesto píšu i když na papír pak to pracně přepisuji.
Ten report na téma : Tornáda mě naprosto dostal. Tornáda mě fascinujou. Obíhat dneska nebudu, umřel mi kámoš a takže nemám vůbec náladu. Tenhle článek jsem psala včera :\\ ale dneska musím něco málo doplnit . Teď piju kafe mám u sebe krabičku s kapesníkama a pročítám historii  kde jsme se spolu bavili. ABYSTE pochopili je z Prahy a byl mi blízký.. Silně . Každý den jsme si psali. Dneska když si byl pro novou občanku ho srazilo auto :'( nevim jestli o tom bude ve zprávách.. On se taky přestěhoval do takový prdele ! ....

Pryč od něj .. je mu dobře ..

Vřele doufám že vám svým článkem o Tornádech zvednu trošku zájem o toto téma.
Potom pro vás následuje další report : Dívčí zrůda. Je to trošku "pasé" ale tak .. Uvidíte sami.


pyšná :)

19. září 2010 v 13:24 | Adeline*

**

Táta se za chvíli vrátí z Ameriky . Jsem na něj pyšná. Miluju a obdivuju naší rodinu. Moje babička je Němka, Můj strejda studoval v Rusku diplomatickou školu, moje sestřenky ovládají 6 světových jazyků, moje teta je Maďarka a moje druhá teta je Rakušanka. Velkou část rodiny mám ve Švýcarsku. Já tu taky nezůstanu odejdu pryč. Česko nemám ráda. Nevychloubám se já prostě je obdivuju.

Ozvala se nám chovatelka bandogů :) a řekla nám že Ebi je jeden z nejhezčích bandogů jaký kdy viděla . Že bandog jako je Ebi by mohl vyhrávat výstavy. Jo bylo by to fajn mít psa šampiona :)
-- To že je Ebi jedinečná vím i bez ní :D

Přišla jsem o kámošku se kterou se znám už dost dlouho. Fajn.. řekla jsem si že to přežiju :)) jen díky němu :* ♥ děkuju .

Mám ho moc ráda.. jenže.. dělám kraviny .. nikdy nehodlám být nevěrná :'( to je stejně jedno nebudu si tu do huby brát svoje soukromí.

POD PEREXEM JSOU FOTKY :


áno , áno.. Posvátný čas víkendu *

10. září 2010 v 15:33 | A*


Hi*
adeline*

kiss.gif image by SaliskoMáme tady posvátný čas víkendové pohody. Miluju víkendy. U kámošky spát nebudu.. Máme tenisový tréninky s jinou kámoškou a asi to dáme na celý víkendicon_43.gif image by Salisko. Úplně cítím jak se moje tělo probouzí ze "zimního spánku" který jakože byl o prázdninách .. Kdy jsem na svojí jedinou sportovní lásku TENIS totálně s*ala lol-4.gif image by Salisko.. Že už to tak jako musím říct.. Jinak o víkendu toho tady bude fakt požehnaně . Udělala jsem report o tornádech pro které jsem se tak úžasně nadchla že to ani nejde popsat.. Poslední dny netoužím po ničem jiném než prostě vidět tornádo ..
icon_35.gif image by Salisko
S Lukášem to totálně padlo.. Obávám se že tentokrát je to definitivní konec . Tečka a prostě si myslím že se to nemělo vůbec znova rozjíždět. Náš říkejme tomu vztah neměl vůbec smysl. On chtěl jezdit po diskotékách a chtěl abych s ním trívila veškeré volné víkendy. Což jako ve 13ti letech nehodlám..
Poznala jsem někoho koho mám fakticon_37.gif image by Salisko ráda. Někoho kdo je mi i věkem celkem blízký a někoho koho jsem neviděla když jsem byla "oslepena" tou láskou k Lukášovi. Jojo příště se budu dívat spíš kolem .
icon_35.gif image by Salisko

Jinak blogový magazín už vydal první článek do rubriky : Teror mezi blogerkami a přečíst si ho můžete jedinečně zde :

TADY

chtěla bych jim poděkovat že podpořili mě jako jedni z mála. Že mě chvilku braly jako tu holku co patří mezi ně. Rozhodně budu uvažovat i o spolupráci která mi byla nabídnuta .. Psala bych pro jejich blog. Speciální pořady .. Navíc bych mohla dělat upoutávky a další jiné věci .. ♥
nemůžu přestat *

7. září 2010 v 19:33

pixel..Takže oběhnu.. pixel

Rozhodla jsem se že blog prostě opustit nemůžu. Vypadla jsem ze všeho co se na blog.cz děje. 
Vůbec si ale nedokážu prostě představit jak prostě pozastavím blog a po konci školního roku ho znova rozjedu jako kdyby byl úplně nový .. Nedokážu být bez blogu ale také nedokážu být bez něj..

**

Poskytla jsem speciální rozhovor pro blog : www.journalistic-magazin.blog.cz 
Jde především o kauzu Aydee Jay. Ještě chtějí kontaktovat Lady Vanilku protože ta je terorizovaná prý pořád. Je to pro nějakej připravovanej pořad který jsme jmenuje : Teror mezi blogerkami . Až to tam bude což nevím kdy tak jsem dám odkaz :) budu hned v prvním díle :P

 Jinak v pátek spím u kámošky a asi směr Disco Shabo ;P Těším se jak malá holka .. 

jinak od zítřka začínám obíhat 2x denně 

1) když sednu k počítači a pak na večer až budu odcházet !! ♥