Listopad 2010

fajn, budu muset jinak ....

24. listopadu 2010 v 20:22

Fajn .

Budu se stěhovat na jinej blog . Upřímně ? Nehodlám poslouchat kecy spolužačky jak všem cpe že se můj táta vrátil z Ameriky a tak. Jsem na svého tatínka pyšná ! Tak proč bych se za to měla stydět !? Ona by se snad nepochlubila ? :)) Sama nikoho nikde nikdy neměla hlavně že mýho tátu kritizuje .

.. nehodlám se tím stresovat

byla jsem tenkrát taky taková . Vím že už taková nebudu ... ! a ani NECHCI !!!

pokud chce někdo pokecat tak fb :))*

adél pechrová

jinak end .. pracuju na novým blogu ale nehodlám to dělat nějak rychle .. času dost ..

Blíží se vánoce . Miluju když se z nebe sype sníh . Je to úžasný . Miluju vánoce . Nejradši nakupuju dárky :) Letos se na vánoce obzvlášť těším . Ve vzduchu je taková ta pohoda a láska .. Nemám ani sílu se na někoho zlobit .. :) dostává mě to .třeba někdy příště .. adeline*

rychlovka

5. listopadu 2010 v 19:01
www.adeli-ne.blog.cz
Jsem totálně mrtvá . V týdnu chodím spát o půlnoci a ráno v 6 vstávám. Sedím tu jak debil nadopovaná kafem a s litrem Big Shocku. Sedím jak debil nad učebnicí dějepisu a s ukecanejma kámoškama na skypu. Máme návštěvu. Zase jsem dostala samý deluxní věcičky.. Přívěšek Coach je z Ameriky a má na sobě pravej křišťál . Jsem nadšená :) Táta se vrátil z Ameriky. Nevěřili byste kolik blbostí si z letadla přitáhnul :D letěl první třídou a tam dostanete termo ponožky, zubní kartáček a nebo hřeben . Dovezl mi několik triček, dvoje luxusní žabky fialový a růžový :D Takový tady nikdo mít zaručeně nebude :P Ááá doma už cítím vánoční atmosféru . Máma už se mě ptá co mi má koupit . Vyžádám si Paul Frank tričko :D

+ Plánuji video .

Nic moc ..

1. listopadu 2010 v 18:31 | Adeline*

"  Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima. "

Zítra to snad nějak přežiju. Ráno děják bude nás přesazovat potom mě čeká zemák, fyzika a potom jenom ájina. Odpoledka pracáky takže pohoda. To dám :) Dala jsem sem ten fotoromán :) snad se bude líbit . Dalo nám to celkem práci . Všechno jsme museli dělat hrozně rychle protože Teres měla vybitý foťák. Byl to "sakra" den. Teď sprcha , žehlení vlasů a potom cesty domů a pizza ♥ Ideální večer :)
adeline*Fotopříběh - Fabulous

1. listopadu 2010 v 18:07 | Adeline*

Fabulous - 1. Díl

Nechce se mi sem dávat celý fotoromán, takže sem dávám pouze odkaz. Jinak hraju tam tu blondýnu Adrianu . Miluju to jméno.